MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 14477371
nr 1447 7371
Stolar
8 st, Gustaviansk stil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:32:57
2/2 20:15:42
Den Gustavianska stilen